RIDERS1987
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Млађе категорије

2 posters

Go down

Млађе категорије Empty Млађе категорије

Порука  БФК 1920 Thu Aug 05, 2010 12:26 am

Овде ћемо дискутовати о млађим категоријама,и њиховим резултатима..
БФК 1920
БФК 1920
Admin

Posts : 73
Join date : 15.04.2010
Location : Серија Ц

https://riders1987.forumotion.com

Назад на врх Go down

Млађе категорије Empty Re: Млађе категорије

Порука  БФК 1920 Wed Aug 11, 2010 9:15 pm

Наши омладинци у првом колу састају се са ФК Радничким у градском дербију,који се игра 17 Августа на петом пуку.
БФК 1920
БФК 1920
Admin

Posts : 73
Join date : 15.04.2010
Location : Серија Ц

https://riders1987.forumotion.com

Назад на врх Go down

Млађе категорије Empty Re: Млађе категорије

Порука  Casual Sat Aug 21, 2010 3:51 pm

golman kadetske selekcije Bude,nama dobro poznati Marko Stankovic,napustio je klub i sa papirima otisao u sloveniju tacnije u Novu Goricu...ljudi su jos proletos bili zainteresovani za njega i evo sada se realizovalo to...papire je dobio bez problema iako kadeti i omadinci ostaju bez golmana jer je bio plan uprave da se marku ukaze poverenje da brani i za kadete i omladince...ovo ce biti verovatno problem sobzirom da liga startuje ovaj vikend i da ni jedna ni druga selekcija nema golmana..iako smo sa Markom imali mali konflikt ja mu iskreno zelim svu srecu i prilikom prvog profesionalnog ugovora kako sam cuo Buducnost treba da dobije 5000evra...marko je tamo dobio stan sve troskove placene tri obroka dnevno opremu skolu placenu i stipendiju koju ovde prvotimci buducnosti poput Dekija Bogicevica i Gage Nesica mogu samo da zamisle Shocked Shocked Shocked ...drago ce mi biti ako bude bio pametan i uspeo u na tom putu... Cool Smile

Casual

Posts : 1
Join date : 20.08.2010

Назад на врх Go down

Млађе категорије Empty Re: Млађе категорије

Порука  БФК 1920 Mon Aug 23, 2010 5:18 pm

Casual ::golman kadetske selekcije Bude,nama dobro poznati Marko Stankovic,napustio je klub i sa papirima otisao u sloveniju tacnije u Novu Goricu...ljudi su jos proletos bili zainteresovani za njega i evo sada se realizovalo to...papire je dobio bez problema iako kadeti i omadinci ostaju bez golmana jer je bio plan uprave da se marku ukaze poverenje da brani i za kadete i omladince...ovo ce biti verovatno problem sobzirom da liga startuje ovaj vikend i da ni jedna ni druga selekcija nema golmana..iako smo sa Markom imali mali konflikt ja mu iskreno zelim svu srecu i prilikom prvog profesionalnog ugovora kako sam cuo Buducnost treba da dobije 5000evra...marko je tamo dobio stan sve troskove placene tri obroka dnevno opremu skolu placenu i stipendiju koju ovde prvotimci buducnosti poput Dekija Bogicevica i Gage Nesica mogu samo da zamisle Shocked Shocked Shocked ...drago ce mi biti ako bude bio pametan i uspeo u na tom putu... Cool Smile


Лепа вест стварно.Надам се да ће марко успети,а ових 5000 евра ће сигурно доста значити клубу.
БФК 1920
БФК 1920
Admin

Posts : 73
Join date : 15.04.2010
Location : Серија Ц

https://riders1987.forumotion.com

Назад на врх Go down

Млађе категорије Empty Re: Млађе категорије

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму